Obchodní zástupce

  • Brno

Pracovní místo ( Obchodní zástupce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jste duchem obchodník a chcete ukázat, co ve Vás je?

Naše společnost Damedis s.r.o. má jedenáctiletou tradici a je oceněna prestižním certifikátem AAA v rámci hodnocení CZECH TOP 100. V současné době hledáme do našeho týmu, který je založen především na spolupráci a respektu, OBCHODNÍKY JUNIOR!

Náplň Vaší práce:
- telefonické kontaktování zákazníka z přidělené databáze
- vytváření nových nabídek dle požadavků klienta
- komunikace a péče o stávající zákazníky
- vedení evidence jednání
- zpracování a zápis přijatých objednávek

Požadujeme:
- prokazatelné výsledky z předchozích aktivit (práce, brigáda atd.)
- velmi dobré komunikační schopnosti
- dobrou náladu, vytrvalost a ochotu pomáhat ostatním
- brát obchod jako hru
- samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost

Výhodou
- zkušenosti s IS POHODA
- řidičský průkaz sk. B
- zkušenosti v obchodní činnosti

Nabízíme:
- motivační ohodnocení, bezlimitní prémie dle výkonu a zisku
- 5 týdnů dovolené
- firemní benefity
- 13-tý plat (při dvouciferném ročním růstu - splněno 2013, 2014, 2015)

Chcete-li dostat příležitost ukázat se a posunout Vaše hranice, moc rádi Vám to umožníme!
Volné místo obchodní zástupce pro lokalitu Brno.