Programátor automatické optické inspekce

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( Programátor automatické optické inspekce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
* SŠ popř. VŠ vzdělání (výhodou obor elektrotechnický - zaměření slaboproudá elektronika)
* zkušenosti s výrobním procesem elektroniky
* znalost elektrotechnických součástek výhodou
* praktické zkušenosti s pájením a osazováním desek jsou výhodou
* zápal pro elektroniku
* znalost AJ v rozsahu čtení a porozumění technické dokumentaci
* uživatelskou znalost práce na PC
* flexibilita a stresu odolnost
* samostatnost a současně schopnost pracovat v týmu, spolehlivost

Pracovní náplň:
* programování systémů optické kontroly
* analyzuje a opravuje závady na deskách plošných spojů
* účast na rozjezdu výroby jednotlivých projektů
* tvorba úprav dle požadavků zákazníka
* kontrola dodržování technologických postupů
* optimalizace procesu z pohledu kvality a taktu výroby
* práce s IS Helios

Nabízíme:
* možnost důkladného zaučení a získání praxe
* zajímavou a zodpovědnou práci v prostředí moderních technologií
* příjemné pracovní zázemí v nových firemních prostorách
* zaměstnanecké benefity
* adekvátní finanční ohodnocení
* široká odborná základna v rámci holdingu
Volné místo programátor automatické optické inspekce pro lokalitu Jablonec nad Nisou.