Učitel/ka-školník/ce do jednotřídní MŠ

  • Ledvice

Pracovní místo ( Učitel/ka-školník/ce do jednotřídní MŠ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Poptáváme pracovní místo kvalifikované učitelky MŠ na pracovní úvazek 0,6774, tj. 21 hodin týdně. Na doplnění úvazku do 1,0 nabízíme pracovní místo školnice na 0,475, úvazku, tj 19 hodin týdně.
Požadavky: ukončené ÚSP . min SPgŠ, obor učitelství MŠ (bez kvalifikace prosím nevolat), praxe není rozhodující.
MŠ je jednotřídní, s kapacitou 20 dětí, kvalitně a moderně vybavena, pracujeme s alternativními, netradičními pomůckami. Při nástupu za 0,6774 pracovní úvazek učitelky 8.platová třída, tj. 11 130 Kč až 14 022 Kč (dle délky praxe). Od 1.7.2017 9.platová třída 13 907 Kč až 15 987 Kč. Za 0,475 pracovní úvazek školnice platová třída 3, stupeň 12, tj. 5 890 Kč.
Další vzdělávání v akreditovaných kurzech.
Hlásit se telefonicky nebo e-mailem
Volné místo učitel/ka-školník/ce do jednotřídní mš pro lokalitu Ledvice.