BRASTY GROUP s.r.o.

Nákupčí

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Velkomoravská č.p. 479/19, Olomouc. Prov. doba: 8:30 - 17:00 hod.

Chcete pracovat v oblasti nákupu se zaměřením na značkové produkty? Přidejte se do našeho týmu a rozviňte svůj potenciál v oblasti nákupu naplno.

Náplň práce:
- zodpovědnost za výběr svěřeného sortimentu a dodavatelů
- práce s dodavateli, vyhledávání nových dodavatelů, vystavování objednávek a jejich následná kontrola
- řízení výše skladových zásob
- podílení se na marketingových aktivitách
- sledování cen a sortimentu konkurence
- vedení statistik prodeje
- výběr a návrhy nového zboží

Požadujeme:
- praxi v oboru nákupu minimálně 2 roky
- VŠ/SŠ vzdělání
- komunikativní znalost AJ
- uživatelskou znalost PC
- znalost systému K2 výhodou
- flexibilitu, vysoké pracovní nasazení, dobré vyjednávací a komunikační dovednosti,
- zodpovědnost, organizační schopnosti, samostatnost

Nabízíme: práci na HPP kousek od centra Olomouce, práci v dynamicky se rozvíjející nadnárodní firmě, možnost kariérního růstu, mobilní telefon, motivující platové ohodnocení, zaměstnanecké benefity.

Své životopisy zasílejte POUZE na výše uvedený email.
Volné místo nákupčí pro lokalitu Olomouc.

Požadavky
Práce s PC
Angličtina Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 05. 2018
Směnovost: Neurčeno

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Nákupčí

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: BRASTY GROUP s.r.o.
Ulice: Velkomoravská 479
Město: Olomouc
PSČ: 779 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jiří Kučera
E-mail: volna.mista@parfemgroup.cz
Telefon: +420 778 473 357

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: BRASTY GROUP s.r.o.