údržbář

Pracovní místo ( údržbář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
vyučení v technickém oboru; ŘP skup. B; manuální zručnost; na dobu neurčitou; možnost stravování a ubytování;
NUTNO SI PŘEDEM SJEDNAT SCHŮZKU - telefonicky nebo e-mailem !!!
Volné místo údržbář pro lokalitu Staré Město pod Landštejnem.

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Mechanik výrobních linek, alektromechanik Pracoviště Nespeky Požadavky:praxe v potravinářském průmyslu od 5 let, odborné znalosti: základních obvodů potravinářské, typy zařízení na zpracování potravin a jejich konstrukce, požadavky, zvláštnosti opravy, používání, znalost ruštiny.Náplň ...
Pharmind Corporation s.r.o. Nespeky, Inzerováno včera

Mechanik měřících přístrojů Máte technické myšlení? Hledáte práci, kde budete mít dostatek volného času na koníčky? Hledáte práci, která vás bude motivovat? Pokud ANO, tak čtěte dál… Info/nabízíme: - nástup možný IHNED či DOHODOU - místo výkonu práce: NOVÉ SEDLO - ...
Adecco Plzeň Dubí, Plný úvazek, Inzerováno včera

ELEKTROMONTÉR Stavba, opravy a údržba veřejného osvětlení, provádění elektroinstalačních prací Volné místo elektromontér pro lokalitu Třebíč.
Ing. Josef Klíma Třebíč, Inzerováno včera