údržbář

Pracovní místo ( údržbář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
vyučení v technickém oboru; ŘP skup. B; manuální zručnost; na dobu neurčitou; možnost stravování a ubytování;
NUTNO SI PŘEDEM SJEDNAT SCHŮZKU - telefonicky nebo e-mailem !!!
Volné místo údržbář pro lokalitu Staré Město pod Landštejnem.

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

POMOCNÝ PRACOVNÍK Požadujeme: ŘP sk. B, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, náplň práce: sečení trávy, následná základní údržba sekaček, pomocné práce při stěhování nebo při úklidu, pomocné práce při domovnických službách - odvoz - dovoz ...
A+B služby spol. s r.o. České Budějovice, Inzerováno před 2 dny

ZAHRADNÍK - DELNÍK NA ÚSEKU ZELENĚ pracovněprávní vztah: pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, poté možnost smlouvy a dobu neurčitou, nástup ihned platové podmínky: 4. platová třída - 16.800,-Kč + po zkušební době osobní ohodnocení podle kvality vykonávané práce poznámka k volnému ...
Pohřební ústav města České Budějovice, příspěvková organizace České Budějovice, Inzerováno před 2 dny

Pracovník potravinářské výroby v mlékárenství - pasterant Pracoviště Okrouhlice seřizování, obsluha a údržba strojů, zapojení se do výroby, manipulace s výrobky, nutný potravinářský průkaz, dobrý zdravotní stav,Zvýhodněný nákup mlékárenských výrobků. První kontakt telefonicky nebo e-mailem. Volné místo ...
Bio Vavřinec a Kosař, s.r.o. Benešov, Inzerováno před 3 dny