Karel Batelka

údržbář

Odeslat

Pracovní náplň
vyučení v technickém oboru; ŘP skup. B; manuální zručnost; na dobu neurčitou; možnost stravování a ubytování;
NUTNO SI PŘEDEM SJEDNAT SCHŮZKU - telefonicky nebo e-mailem !!!
Volné místo údržbář pro lokalitu Staré Město pod Landštejnem.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 04. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: údržbář

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Karel Batelka
Ulice: 3
Město: Staré Město pod Landštejnem
PSČ: 378 81

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Karel Batelka
E-mail: Karel Batelka
Telefon: +420 777 111 767

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Karel Batelka