prodavač elektro

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( prodavač elektro ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRODAVAČ ELEKTRO - EURONICS JABLONEC NAD NISOU
Místo výkonu práce: Budovatelů 6, 466 01 Jablonec nad Nisou
Kontakt : Radim Jakubec tel. 775850857
email jablonec@euronics.cz
Směnnost:Neurčeno
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Minimální stupeň vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Nástup možný ihned
Mzdové rozpětí:15 000 - 20 000 Kč/měsíc
Popis pracovního místa : Prodej zboží sortimentu elektroniky, mobilních telefonů ,IT a elektro spotřebičů.
Hledáme novou posilu do prodejního týmu EURONICS HORÁK ELEKTRO
Máme dlouholetou tradici a zázemí v Jablonci nad Nisou a nejsme jen obyčejné elektro.
Nabízíme :
týmovou práci v příjemném kolektivu, dlouhodobý vztah , motivační systém odměňování, provize z prodejů, individuální přístup, kvalitní zázemí, inteligentní kolegy a vedoucí, kariérní růst, systém školení a vzdělávání.
Požadujeme:
Veselého člověka, který se nebojí komunikovat, chce pracovat, být lepší a má zájem o zvolený obor. Odborné znalosti nejsou zpočátku rozhodující - poradíme si i bez předchozí praxe v oboru. Úsměv na tváři, dobrá nálada a sounáležitost s týmem je výsadou i požadavkem.
Volné místo prodavač elektro pro lokalitu Jablonec nad Nisou.