FORTEX - AGS, a.s.

Zedník

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Jílová č.p. 1550/1, 787 01 Šumperk. Požadavky: Vyučen v oboru zedník. Praxe v oboru.
Volné místo zedník pro lokalitu Šumperk.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 02. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Zedník

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: FORTEX - AGS, a.s.
Ulice: Jílová 1550
Město: Šumperk
PSČ: 787 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ivo Černocký
E-mail: Ivo Černocký
Telefon: +420 583 310 369,725 007 139

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: FORTEX - AGS, a.s.