FAKTURANT/KA na zkrácený úvazek

  • Brno

Pracovní místo ( FAKTURANT/KA na zkrácený úvazek ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Název pozice: FAKTURANTKA na zkrácený úvazek

Náplň práce:
převzetí a kontrola objednávek a jejich následné zadání do systému
fakturace a vystavování dobropisů, spolupráce s účetním oddělením
kontrola nevyexpedovaných objednávek
péče o zákazníky na zákaznické telefonické lince

Požadujeme:
min. SŠ vzdělání ekonomického směru (vhodné i pro studenty VŠ)
alespoň základní povědomí o finančním účetnictví a daňové legislativě ČR
uživatelskou znalost MS Office, případně ekonomického informačního systému
příjemné vystupování a respekt pro týmovou práci
pracovitost a ochotu pomoci druhým
odolnost vůči stresu
ochotu učit se stále novým věcem i formou samostudia
předchozí praxe není požadována, ale je samozřejmě výhodou
znalost angličtiny na úrovni porozumění psanému textu výhodou
čistý trestní rejstřík

Nabízíme:
práci v zázemí stabilní společnosti
pracovní poměr na poloviční úvazek/dohoda - 20 hod týdně (v případě čerpání dovolených plný zástup), rozvržení pracovní doby dle dohody, v prvním roce na dobu určitou
hrubou mzdu od 7.000 Kč (v rámci polovičního úvazku)
příjemné pracovní prostředí a kolektiv
možný osobní růst společně s prohlubováním odborných znalostí
místo výkonu práce: Brno
nástup možný ihned
Volné místo fakturant/ka na zkrácený úvazek pro lokalitu Brno.