Tieto Czech s.r.o.

Návrháři/ky a správci/kyně databází

Odeslat

Pracovní náplň
ZMK
Místo výkonu práce: 28. října 3346/91, Moravská Ostrava

Kontakt:
Kateřina Focková, tel.: +420 246 043 262, e-mail: kfockova@deloittece.com

Požadujeme:
-Znalost databází, SQL, PL / SQL nebo T-SQL
-Zkušenost s importem zdrojových dat do databáze, s programovacími nástroji (TOAD, SQL,..)
-Znalost databází Oracle a OWB výhodou
-Španělský jazyk na úrovni rodilého mluvčího
-Angličtina na pokročilé úrovně (mluvená i psané slovo)

Název pracovní pozice: Database Specialist for data conversion

PP na dobu neurčitou.
Volné místo návrháři/ky a správci/kyně databází pro lokalitu Ostrava.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 08. 2016
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Návrháři/ky a správci/kyně databází

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: IT - software, vývoj aplikací
Pozici nabízí: Tieto Czech s.r.o.
Ulice: 28. října 3346
Město: Ostrava
PSČ: 702 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Kateřina Focková
E-mail: kfockova@deloittece.com
Telefon: +420 737 366 757

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Tieto Czech s.r.o.