Seřizovač a obsluha obráběcích CNC soustruhů/Nástrojař

  • Zbýšov

Pracovní místo ( Seřizovač a obsluha obráběcích CNC soustruhů/Nástrojař ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Přidej se k nám a získej nástupní bonus 30 000 CZ!
Požadavky na nástrojaře: SOU/ÚSO strojírenského zaměření podmínkou /seřizovač, programátor - operátor CNC, nástrojař/, praxe výhodou, výborná znalost měření a výkresové dokumentace, znalost programování, pečlivost a spolehlivost, dobrý zdravotní stav. Nástrojař/programátor CNC vykonává tyto činnosti: vyrábí nářadí, přípravky, měřidla a pomůcky pro lisovnu dle výrobní dokumentace, provádí seřizování CNC soustruhů a nastavování CNC programů dle výkresové dokumentace, následně obsluhuje seřízené CNC soustruhy, provádí výměnu nástrojů, odpovídá za dolaďování korekcí, odpovídá za výkon a kvalitu své práce, provádí a zajišťuje výměnu materiálu při obrábění, provádí periodická měření rozměrů dle výkresové dokumentace, provádí drobnou údržbu strojů. Pracovní podmínky: motivující mzda dle vzdělání a praxe, nepřetržitý provoz (dlouhý, krátký týden, ranní x noční), dobrý spoj do zaměstnání z přilehlých lokalit, 13. a 14. mzda, stravenky, další benefity... Více o společnosti a pracovním místu naleznete na www.metaldyne.cz
Volné místo seřizovač a obsluha obráběcích cnc soustruhů/nástrojař pro lokalitu Zbýšov.