KONSTRUKTÉR(KA) 3D (STROJNÍCH SESTAV) - Žďár n.S.

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( KONSTRUKTÉR(KA) 3D (STROJNÍCH SESTAV) - Žďár n.S. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

*Náplň práce:
-výrobní a vývojová konstr.činnost - návrh nových zařízení;
-tvorba a zpracování 3D/2D technické dokumentace;
-tvorba cenových nabídek, spolupráce s ostatními odděleními;
-komunikace se zákazníkem po technické stránce projektů;
Požadujeme.
-absolvent SŠ/VŠ obor strojírenství, mechatronika;
-znalost práce v některém ze SW Catia, ProEngineer, Inventor;
-znalost MS Office, základní znalost jazyků AJ(NJ);
-orientace ve strojních výkresech, prostorová představivost;
-samostatnost, spolehlivost, aktivní přístup, časová flexibilita;
Nabízíme:
-zajímavou práci na moderních technologiích;
-kvalitní pracovní prostředí;
-možnost odborného vzdělávání, osobní rozvoj a profesní růst;
-výhodné mzdové podmínky s motivační složkou mzdy;
-stabilizační příspěvky na doplňková penzijní spoření;
-příspěvky na stravování, týden dovolené navíc;
Volné místo konstruktér(ka) 3d (strojních sestav) - žďár n.s. pro lokalitu Žďár nad Sázavou.