Finanční analytik

  • Brno

Pracovní místo ( Finanční analytik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: vedení účetní dokumentace, podvojné účetnictví, spolupráce na měsíčních a
ročních závěrkách a ekonomickém reportingu, příprava dat a ekonomických ukazatelů pro
plánování, spolupráce na auditech, odborné činnosti související s účetnictvím a projekty,
rozpočet po nákladových střediscích
Požadavky:
minimálně SŠ vzdělání ekonomického směru,
znalost českého účetnictví a orientace v daňové legislativě
běžné znalosti samostatné(ho) účetní(ho)
účetnictví neziskových organizací výhodou nikoliv podmínkou
znalost práce na PC, zvláště Excelu – DŮLEŽITÉ!!!
komunikativnost, flexibilita, pečlivost
schopnost týmové práce
rychlá orientace v problémech
znalost anglického jazyka velkou výhodou
vysoce iniciativní přístup k práci
Co Vám nabízíme:
velmi zajímavou, tvůrčí a motivující práci
prostor pro profesní a osobní rozvoj
nadstandardní škálu zaměstnaneckých výhod
pohodlné pracoviště v krásném prostředí
Volné místo finanční analytik pro lokalitu Brno.