C.S.CARGO a.s.

SKLADNÍK/-CE, ŘIDIČ/-KA VZV

Odeslat

Pracovní náplň
SKLADNÍK/-CE, ŘIDIČ/-KA VZV - pracoviště Jičín.
Doporučenky je možno projednat od PO-PÁ, od 8.00-14.00 hod na adrese Hradecká 816, Jičín (bývalý areál ČSAD).
V případě zájmu volejte v době od 7.00 - 15.00 hod na tel.: 800204080 p. Havelka nebo pište na e-mail: jindrich.havelka@cscargo.cz.

Pracovní náplň:
- příjem zboží pomocí čtečky čárových kódů
- vykládka a nakládka zboží pomocí VZV
- vychystávání zboží
- 3 směnný provoz

Požadujeme:
- zdravotní způsobilost
- aktivní přístup k práci

Nabízíme:
- zajímavé finanční ohodnocení
- zaškolení a odbornou pomoc
- možnost seberealizace a stabilní zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti
- svoz do zaměstnání na všechny směny zajištěn
- odměny při pracovních výročích
- možnost přijetí bez praxe
- zajištění průkazu VZV
- stravenky, firemní benefity
- vhodné i pro cizince na zaměstnanecké karty
Volné místo skladník/-ce, řidič/-ka vzv pro lokalitu Jičín.

Nabízíme
Nástup možný od: 12. 03. 2018
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: SKLADNÍK/-CE, ŘIDIČ/-KA VZV

Minimální požadavky vzdělání: Bez vzdělání
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: C.S.CARGO a.s.
Ulice: Hradecká 1116
Město: Jičín
PSČ: 506 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jindřich Havelka
E-mail: jindrich.havelka@cscargo.cz
Telefon: +420 800 204 080

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: C.S.CARGO a.s.