Tung Do Thanh

kuchaři

Odeslat

Pracovní náplň
praxe: 3 roky;
požadavky: znalost receptů asijské kuchyně;
KONTAKT: osobně na provozovně od 9.00 hod. do 21.00 hod.;
Volné místo kuchaři pro lokalitu Karviná.

Nabízíme
Nástup možný od: 09. 05. 2016
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: kuchaři

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: Tung Do Thanh
Ulice: tř. 17. listopadu 883
Město: Karviná
PSČ: 734 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Tung Do Thanh
Telefon: +420 777 851 064

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Tung Do Thanh