Seřizovač a obsluha obráběcích strojů (CNC)

  • Pohořelice

Pracovní místo ( Seřizovač a obsluha obráběcích strojů (CNC) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- Obsluha CNC strojů
- Odlaďování programů
- Spolupráce s ostatními seřizovači při dokončovacích operacích

Požadujeme:
- Jeřábnický a vazačský průkaz - není podmínkou, zaškolíme
- SOU/SŠ strojírenského nebo technického zaměření
- Praxe ve strojírenství na pozici seřizovače nutná
- Velmi dobrá znalost technické dokumentace
- Znalost měření a práce s měřidly
- Znalost pracovních postupů při obrábění materiálu
- Znalost řídicích systémů HEIDENHAIN a SINUMERIK 840D výhodou
- Znalost upínání rozměrných kusů výhodou
- Nutná znalost strojních mechanismů (technologie oprav a seřizování)
- Preciznost, přesnost, manuální zručnost, důslednost, samostatnost
- Ochota učit se novým věcem
- Ochota pracovat přesčas
Nabízíme:
- Smlouvu na dobu neurčitou
- Zajímavé platové ohodnocení (nástupní plat: 160,-Kč/hod. až 240,-Kč/hod. - záleží na zkušenostech)
- Příspěvek na stravování (podniková jídelna)
Místo výkonu práce a kontaktní adresa: Komenského 335, 691 23 Pohořelice
Volné místo seřizovač a obsluha obráběcích strojů (cnc) pro lokalitu Pohořelice.