Obchodní manažer zahraničního obchodu - administrativa

  • Březová

Pracovní místo ( Obchodní manažer zahraničního obchodu - administrativa ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SWS a.s. patří podle sdružení Czech Top100 mezi 100 nejvýznamnějších firem České republiky. Zaměstnáváme 250 kvalifikovaných pracovníků a jsme jedním z největších IT distributorů na českém trhu, na kterém působíme již téměř 25 let. Novým zaměstnancům nabízíme zázemí stabilní prosperující firmy, profesní růst, možnost získání kvalifikace v atraktivním oboru, přístup k nejmodernějším technologiím, práci v mladém kolektivu a po zapracování motivující finanční ohodnocení, zajímavý balíček benefitů a školení.

Koho hledáme?
Hledáme aktivní, komunikativní a spolehlivou osobnost s velmi dobrou znalostí AJ. Dále požadujeme min. SŠ, alespoň základní ekonom. přehled a orientaci v IT, MS Office, ŘP B. Nevadí nám, že nemáte dostatek potřebných pracovní zkušenosti nebo jich máte málo. Vše potřebné Vás během zkušební doby naučíme. Stačí nám Váš opravdový zájem a chuť u nás pracovat a zlepšovat se.

Co Vás čeká?

Po zaškolení na pozici obchodního manažera zahraničního obchodu budete:

Přijímat a vyřizovat objednávky, poskytovat informace obchodním partnerům, sledovat platební morálku partnerů,
jezdit na služební cesty za klienty, rozšiřovat oblasti, spolupráce se stávajícími obchodními partnery a hledat nové.

Nástupní plat je od 15 do 23 tis. Kč, dle relevantních pracovních zkušeností.
Volné místo obchodní manažer zahraničního obchodu - administrativa pro lokalitu Březová.