Mzdová/mzdový účetní a personalista/ka

  • Kladno

Pracovní místo ( Mzdová/mzdový účetní a personalista/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- praxi v oblasti mzdového účetnictví a personalistice min. 5 let (zkušenosti se mzdovou evidencí nad 100 zaměstnanců výhodou)
- orientaci v daňových zákonech a mzdových předpisech
- znalost Zákoníku práce
- samostatnost, flexibilitu, pracovitost, zodpovědnost, pečlivost
- znalost práce na PC (MS Office), znalost programu STEREO výhodou

Náplň práce:
- komplexní zpracování mzdové a daňové agendy zaměstnanců, personální agenda
- zpracování agendy daně z příjmu ze závislé činnosti, pojistného na sociální a zdravotní pojištění, roční zpracování DPFO
- související činnosti (hlášení, ELDP, potvrzení o mzdách, exekuční srážky a jiné)

Nabízíme:
- finanční ohodnocení dle praxe a zkušeností
- práci v příjemném kolektivu

V případě zájmu o tuto pracovní pozici prosíme o zaslání životopisu na výše uvedenou emailovou adresu. Osobní schůzka možná po telefonické či emailové domluvě.
Volné místo mzdová/mzdový účetní a personalista/ka pro lokalitu Kladno.