ZEVETA MACHINERY a.s. SOUSTRUŽNÍK (PROVOZ NÁSTROJÁRNY)

SOUSTRUŽNÍK (PROVOZ NÁSTROJÁRNY)

Odeslat

Pracovní náplň
SO, 3 roky praxe v oboru, manuální zručnost, spolehlivost, flexibilita. Příspěvek na stravování, příspěvek na rekreaci, prémie + roční odměny. Možnost ubytování ve firem. bytech za výhodné ceny. Prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení.
Volné místo soustružník (provoz nástrojárny) pro lokalitu Bojkovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 12. 03. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: SOUSTRUŽNÍK (PROVOZ NÁSTROJÁRNY)

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: ZEVETA MACHINERY a.s.
Ulice: Tovární 532
Město: Bojkovice
PSČ: 687 71

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Andrea Prachařová
E-mail: aprachaorva@zeveta.cz
Telefon: +420 572 612 124

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ZEVETA MACHINERY a.s.