SKLADNÍK/LOGISTIK - Kladensko

  • Kladno

Pracovní místo ( SKLADNÍK/LOGISTIK - Kladensko ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Podmínky:

2 směnný provoz od pondělí do pátku
Nástupní mzda 16000,- Kč brutto, po zk. době 19.000,- Kč
+ bonusy, přesčasy dle zákoníku práce i během zk. lhůty
Stravování ve firmě, pojištění a další výhody
Požadavky:
Platné oprávnění VZV, zkušenosti s nakládkou a vykládkou zboží a materiálu,
Zakládání palet, vychystávání materiálu pro výrobu k linkám a převoz hotových
výrobků od linek, balení a skládání na palety apod.
Dobrá kondice, zodpovědný přístup k práci a docházce do zaměstnání

Kontakt:
Hana.simova@maintec.net, 731 526 297
Volné místo skladník/logistik - kladensko pro lokalitu Kladno.