Pracovník/ce obchodního provozu (pokladní)

  • Mariánské Lázně

Pracovní místo ( Pracovník/ce obchodního provozu (pokladní) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Tesco, Chebská 870/23, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Vhodné i pro absolventy. Zkrácený pracovní úvazek 6 hod/denně. Pracovní doba: různé směny v rozmezí 7:00-22:00 h. Požadujeme: odpovědnost, zákaznický přístup, časová flexibilita (nerovnoměrně rozložená pracovní doba), znalost práce na pokladně výhodou. Nabízíme: stravenky, slevy, za každý rok 1 den dovolené navíc, možnost kariérního postupu, zvláštní prémie. Kontakt pro zájemce: telefonicky (tel. č. 606 021 671 - p. Sentenský, tel. č. 702 170 792 - pí. Hammová) anebo e-mailem (11131pm@cz.tesco-europe.com, 11131paf@cz.tesco-europe.com) anebo osobně na adrese Tesco, Chebská 870/23, 353 01 Mariánské Lázně (Po-Pá 7:00-15:30 h - vyplnit dotazník na Informacích).
Volné místo pracovník/ce obchodního provozu (pokladní) pro lokalitu Mariánské Lázně.