KONSTRUKTÉR STROJŮ

  • Liberec

Pracovní místo ( KONSTRUKTÉR STROJŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Hodkovická 981/42, 460 06 Liberec 6
Vývoj a konstrukce automatických strojů anebo jejich částí bude Vaším hlavním úkolem.
Nabízíme Vám:
- tvůrčí, velmi zajímavé a perspektivní zaměstnání
- trvalý profesní růst v širokém spektru znalostí a dovedností
- moderní strojírenství, automatizace a robotizace je to, co děláme
- stanete se součástí týmu globalizované profesní firmy
- pracujeme na světové špičce v oboru
- výrobce autodílů a zpracovatelé plochého skla jsou našimi zákazníky na všech kontinentech.
Očekáváme od Vás:
- VŠ vzdělání, fakulta strojní nebo mechatroniky
- schopnost práce v 3D CAD systému
- všeobecné znalosti a zkušenosti z oboru automatizace
- alespoň komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka
- spolehlivost a důkladnost, schopnost práce v týmu, řidičský průkaz
Vaše nabídka:
Vaši nabídku ve formě dopisu a strukturovaného životopisu v českém jazyce, prosíme, zašlete e-mailem
Vaše dotazy zodpoví ing. Vacek, tel. 482 465 221, popř. personální oddělení, tel. 482 465 114
Volné místo konstruktér strojů pro lokalitu Liberec.