Číšník/servírka

  • Mariánské Lázně

Pracovní místo ( Číšník/servírka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Hotel Esplanade, Karlovarská 438, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Pracovní doba: pracovní směny - krátký a dlouhý pracovní týden, pracovní doba v rozmezí 06,00 - 14, 00 a 17,00 - 21,30 hod. Mzdové ohodnocení: základní mzda 15.000,- Kč. Vhodné i pro absolventy. Požadujeme: příjemné a komunikativní vystupování, pečlivost, spolehlivost, flexibilita, znalost cizích jazyků a praxe v oboru vítána (není podmínkou), PODMÍNKOU zájem o samotnou práci a chtít podávat nadstandardní výkony. Nabízíme: práce v luxusním prostředí při zajišťování gastronomických služeb pro náročnou klientelu, ubytovna v bezprostřední blízkosti pracoviště. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem anebo osobně na adrese Hotel Esplanade, Karlovarská 438, 353 01 Mariánské Lázně (Po-Pá 9:00-13:00 - recepce).
Volné místo číšník/servírka pro lokalitu Mariánské Lázně.