BYTOVÝ TECHNIK

  • Liberec

Pracovní místo ( BYTOVÝ TECHNIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání stavebního směru
- znalosti v oblasti technické a stavební péče o bytové domy
- výborné vyjadřovací schopnosti
- řidičský průkaz sk. B
- pečlivost a spolehlivost
- dobrá znalost práce na PC
- vysoké pracovní nasazení
- možnost pracovat v pozdních odpoledních a večerních hodinách
- výhodou je znalost problematiky bytového družstevnictví, bytového spoluvlastnictví a správy
nemovitostí
Nabízíme:
- odpovídající platové podmínky
- zaměstnanecké výhody (stravenky, 5 týdnu dovolené a další)
- dobré zázemí rozvíjející se společnosti s dlouholetou tradicí
- pracoviště v centru Liberce
Své nabídky k účasti ve výběrovém řízení na výše uvedenou pracovní pozici adresujte
společně se strukturovaným životopisem na adresu SBD Sever, Lipová 596/7, Liberec IV
nebo na e-mail: pelakova@sbdsever.cz
V případě dotazů volejte na tel: 777 750 990, 485 106 552
Volné místo bytový technik pro lokalitu Liberec.