Operátor testování v elektronické výrobě

  • Kladno

Pracovní místo ( Operátor testování v elektronické výrobě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- SOU/SŠ (výhodou je obor elektrotechniky)
- znalost aplikací MS Office (Word, Excel)
- Vyhlášku č. 50 o odborné způsobilosti v elektrotechnice
- schopnost pájet
- odpovědnost, pečlivost, samostatnost
- znalost elektr. součástek výhodou

Náplň práce:
- operátor se řídí výrobním plánem, technologickými a QA předpisy a pokyny vedoucího
- operátor provádí opravy desek plošných spojů
- operátor testuje finální výrobky na příslušném testu dle pokynů členů test teamu a vede příslušné záznamy

Nabízíme:
- dotované stravování v zaměstnanecké jídelně
- 5 dní dovolené navíc po odpracovaném 1 roce
- odměny při pracovních a životních jubileích
- příspěvek na volnočasové aktivity
- firemní akce
- čtvrtletní bonusy
Volné místo operátor testování v elektronické výrobě pro lokalitu Kladno.