Samostatný technický pracovník

  • Rokycany

Pracovní místo ( Samostatný technický pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Rokycany, Plzeň-jih, Plzeň-sever, Plzeň-město, Beroun
Náplň práce: rozpočtování stavebních oprav a údržby vodohospodářských staveb, provádění kalkulace stavebních zakázek - výběrová řízení
Požadujeme: praxe v řízení vodohospodářských staveb, případně projektování staveb, min. 5 let praxe, obor vzdělání vodohospodářské stavby nebo pozemní stavby, ŘP-B, znalost práce na počítači, požadovaná autorizace pro projektování, případně provádění staveb, požadovaná přesčasová práce. Pracovník může být vyslán na služební cestu.
Nabízíme: platové ohodnocení od 22.000,- do 50.000,- Kč/měs., 5 týdnů dovolené, stravenky, rekreace pro zaměstnance ve středisku Kraslice a Lipno
Kontakt pouze e-mailem: Ing. Kepka, Ing. Váňa, e-mail: revos@revosro.cz
Volné místo samostatný technický pracovník pro lokalitu Rokycany.