Vrátný/á - vhodné pro invalidní důchodce - Mladá Boleslav

  • Plazy

Pracovní místo ( Vrátný/á - vhodné pro invalidní důchodce - Mladá Boleslav ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu: Plazy 129, Mladá Boleslav
Nechodit na adresu fyzického pracoviště, nejdříve kontakt.Náborové oddělení, tel.: 800 111 112, e-mail: nabor@m2c.eu

Náplň práce:
• Poskytování informací zákazníkům ohledně novinek v prodejně
• Podpora prodejního týmu
• Aktivní podpora marketingových strategií prodejny
• Ochrana a ostraha majetku klienta
• Pochůzková činnost
• Jednoduchá administrativa
• Komunikace s policií
• Práce pro obchodní řetězec

Požadavky:
• Chuť pracovat
• Trestní bezúhonnost

Nabízíme:
• Až 100,- Kč na hodinu
• Pracovní poměr na dobu neurčitou a zázemí stabilní společnosti
• Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
• Náborový příspěvek po odpracování 3 měsíců
• Možnost profesního i platového růstu
• Bohatý motivační program
• Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace
• Možnost zajištění ubytovny

Kontakt:
Pokud Vás naše nabídka zaujala posílejte svůj životopis na e-mail nabor@m2c.eu (do předmětu uveďte název pozice včetně lokality) nebo volejte na naši bezplatnou linku 800 111 112.
Volné místo vrátný/á - vhodné pro invalidní důchodce - mladá boleslav pro lokalitu Plazy.