MARKETINGOVÝ SPECIALISTA PRODEJE

  • Sušice

Pracovní místo ( MARKETINGOVÝ SPECIALISTA PRODEJE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vzhledem k rozvoji společnosti hledáme nové kolegy/ně na pozici Marketingový specialista.
Náplní práce je prezentace svěřených služeb po telefonu a následném uzavírání objednávek. Hlavním požadavkem je komunikativnost, vstřícnost, otevřenost a schopnost učit se novým věcem. Vzhledem k tomu, že jsme veselý pracovní kolektiv, tak hledáme stejně veselé kolegy/ně.
Nový kolega/yně projde podrobným školením, kde se vše naučí a zaučí, toto celé školení je hrazeno zaměstnavatelem.

Požadavky:
- Dobré komunikační dovednosti
- Zodpovědnost
- Vstřícnost
- Předchozí praxe na obdobné pozici výhodou

Nabízíme:
- Fixní plat + bonusy
- Jednosměnný provoz Po-Pá
- Kancelářská pozice na HPP
- Zaměstnanecké benefity
- Týdenní a měsíční odměny

Obracejte se na personální oddělení, p. Badalíková Kristýna, tel.: 731 118 987, e-mail: kristyna.badalikova@o2.cz
Volné místo marketingový specialista prodeje pro lokalitu Sušice.