Obchodní zástupce - Vysočina

  • Kutná Hora

Pracovní místo ( Obchodní zástupce - Vysočina ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsme firma, která udává směr obchodu kancelářských potřeb. Hlavním účelem firmy SMERO, spol. s r.o. je uspořit zákazníkovi jeho náklady, zjednodušit a zpříjemnit nákup u nás. Chcete se stát členem skvělého týmu ve firmě, která se neustále rozšiřuje? Přihlaste se do výběrového řízení. Rozvoj firmy a našich zaměstnanců je přirozenou součástí firemní filozofie.
Pokud se nebojíte zodpovědné práce a jednání se zákazníky, pošlete životopis.
Praxe není podmínkou, chuť do práce a obchodování ano.

Požadujeme:
Rychlé a efektivní řešení problémů.
Chuť učit se novým věcem.
Řidičský průkaz „B“.
Čistý trestní rejstřík.

Nabízíme:
Stabilní práci s ohodnocením za výsledky v prodeji.
Kolektiv, který táhne za jeden provaz.
Pracovní smlouvu.
Školení a osobní rozvoj.
Firemní auto, notebook, mobil.
Stravenky.
MultiSport benefit (permanentka ke vstupům do sportovišť v ČR)

Nástup možný ihned.
V případě zájmu zašlete životopis.
Do předmětu uveďte název pracovní pozice „Obchodní zástupce - Vysočina“
Kontaktní osoba: Lenka Prokešová mail: Prokesova.l@smero.cz
Nechoďte osobně, na pobočce není osoba, která by se vám mohla věnovat. Vybrané uchazeče/uchazečky budeme kontaktovat.
Volné místo obchodní zástupce - vysočina pro lokalitu Kutná Hora.