Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje Praktická sestra - brigáda pro studenty zdravotnických škol

Praktická sestra - brigáda pro studenty zdravotnických škol

Odeslat

Pracovní náplň
Studentům zdravotnických SŠ, VoŠ a VŠ nabízíme možnost brigády v nepřetržitém provozu na pozici: Zdravotnický asistent Podmínky: - absolventi střední školy v oboru zdravotnický asistent před nástupem na VoŠ nebo VŠ- studenti oboru všeobecná sestra, porodní asistentka, zdravotnický záchranář na VoŠ nebo VŠ, kteří mají absolvované studium v oboru zdravotnický asistent - mzdové ohodnocení: 120,- Kč / hod
Volné místo praktická sestra - brigáda pro studenty zdravotnických škol pro lokalitu Benešov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Praktická sestra - brigáda pro studenty zdravotnických škol

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje
Ulice: Máchova 400
Město: Benešov
PSČ: 256 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Petra Zbořilová
E-mail: Petra Zbořilová
Telefon: +420 317 756 554

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje