Vedoucí malé organizace pečovatelských, úklidových a jiných služeb (do 50 zaměst

  • Brno

Pracovní místo ( Vedoucí malé organizace pečovatelských, úklidových a jiných služeb (do 50 zaměst ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis pozice:
-vedení týmu úklidových pracovníků
-sjednávání nových zakázek
-vytváření smluv
-další administrativní činnost
-vyhrazeno pro osoby zdravotně znevýhodněné OZP
Požadujeme:
-úplné středoškolské vzdělání
-spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, nápaditost
-organizační schopnosti, výborné obchodní a komunikační schopnosti
-řidičský průkaz skupiny B
-Znalost práce na PC
-čistý trestní rejstřík
Nabízíme:
-pracoviště Brno
-nástup v srpnu 2016 nebo dle dohody
-jednosměrný provoz
-zkrácený úvazek 4-6 hodin denně
Volné místo vedoucí malé organizace pečovatelských, úklidových a jiných služeb (do 50 zaměstnanců, pokud řídí za pomoci dalšího řídícího pracovníka z třídy 12,13,14) pro lokalitu Brno.