OPERÁTOR VÝROBY

  • Písek

Pracovní místo ( OPERÁTOR VÝROBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NABÍZÍME:
• pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr
• finanční ohodnocení dle kvalifikace a výkonu - od 19 739,- Kč/hrubá měsíční mzda; 100,- Kč/hod. netto
• dovolená 25 dní
• příplatky za přesčasy 25 - 100 %
• příspěvek na stravu, příspěvek na ubytování
• možnost pracovního růstu
• zvýhodněné telefonní tarify
• bezplatné založení a vedení bankovního účtu
POŽADAVKY:
• základní vzdělání, SOU technického směru/SŠ technického směru výhodou
• spolehlivost, manuální zručnost, fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav.
• dobré rozpoznávací schopnosti, pozornost
• ochota pracovat ve vícesměnném provozu
• praxe v oblasti automotive výhodou
POPIS PRÁCE: obsluha bodového zařízení, obsluha robotizovaného zařízení, obsluha automatizovaného zařízení a bodové svařování
Nástup možný ihned.
Kontakt: bezplatná linka tel. 800 310 013; tel. +420 739 486 012, email: dana.velkova@dpwork.cz.
Volné místo operátor výroby pro lokalitu Písek.