svářeč

  • Ostrov

Pracovní místo ( svářeč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: s doporučenkou každý pracovní den od 7.00 - 15.00 hod.
Pracovní doba: 6.00 - 14.30 hod.
Požadavky: svářečský průkaz ZK 135 1.1 - může být propadlý, znalost čtení výkresové dokumentace, manuální zručnost, spolehlivost.
Po zapracování (ca. 6 měsíců) nabízíme dodělání mezinárodních svářečských certifikátů TÜV, školení vazače + jeřábníka, řidiče VZV a pracovní smlouvu na dobu neurčitou.
K základní mzdě jsou každý měsíc vypláceny dvě mimořádné prémiové složky + příplatky.
Nabízíme stabilní zázemí silné zahraniční společnosti, vstřícné jednání a kvalitní firemní kulturu, přátelský kolektiv, možnost kariérního růstu a zvyšování kvalifikace, závodní stravování/stravenky, praní pracovních oděvů, nadstandartní ochranné pracovní pomůcky.
Příplatek za přesčas v týdnu = 25%
Příplatek za přesčas v sobotu = 50%
Pracovní náplň: renovace stavebních sil.
Vhodné i pro absolventy.
Volné místo svářeč pro lokalitu Ostrov.