ELEKTRONIK/ELEKTROTECHNIK

  • Liberec

Pracovní místo ( ELEKTRONIK/ELEKTROTECHNIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Následující odborné předpoklady požadujeme:
- Úplné střední vzdělání
- Zaměření na elektroniku a elektrotechniku
- Komunikativní znalost AJ podmínkou
- Kreativita, schopnost týmové práce
- Technické myšlení
- Znalost problematiky v automobilovém průmyslu
- Zkušenosti s výrobním procesem elektroniky
- Znalost MS Office
- Zkušenosti se schématy a nástroji pro návrh desek plošných spojů
- Znalost kvalifikace elektronických komponent
Následující odborné dovednosti uvítáme:
- VŠ vzdělání v oboru elektrotechnika, elektronika
- Znalost německého jazyka
- Znalost průmyslové automatizace
Nabízíme Vám:
- práci pro renomované zákazníky
- možnost práce v zahraničí
- individuální finanční ohodnocení
- odborný i pracovní růst
- příjemné pracovní prostředí
Hlásit se e-mailem
Volné místo elektronik/elektrotechnik pro lokalitu Liberec.