FINANČNÍ ANALYTIK/ FINANČNÍ SPECIALISTA

  • Liberec

Pracovní místo ( FINANČNÍ ANALYTIK/ FINANČNÍ SPECIALISTA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis práce:
• Zajistit finanční závěrky a z nich vyplývající pravidelné měsíční, čtvrtletní a roční reporty
• Vytváření a odesílání měsíčních, čtvrtletních a ročních reportů
• Spolupráce na přípravě ročních a revidovaných pololetních plánů.
• Analýza zásob, spolupráce na řízení nastavování a údržby standardních nákladů.
• Účtování účetních operací spojených s měsíční a roční účetní závěrkou
• Řídit systém ocenění zásob a správného účtování zásob.
Požadujeme:
• VŠ ekonomického směru
• Min. dva roky na obdobné pozici výhodou, ale ne podmínkou
• Velmi dobrá úroveň anglického jazyka
• MS Office, zkušenost s užíváním finančního SW.
• Kvalita, týmová práce, odpovědnost, znalosti, komunikace
• Flexibilita
• Odolnost vůči stresu
• Přesnost, pečlivost, vysoké pracovní nasazení, analytické myšlení
Nabízíme:
• jazykové kurzy a odborné vzdělávání
• příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění
• příspěvek na stravování
• zdravotní péče a rehabilitace
• moderní pracoviště v silné mezinárodní společnosti

Pozn. Mzdové rozpětí se odvíjí od zkušeností pracovníka.
Volné místo finanční analytik/ finanční specialista pro lokalitu Liberec.