Bankovní specialista/ka pro oblast pojištění

  • Mariánské Lázně

Pracovní místo ( Bankovní specialista/ka pro oblast pojištění ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Hlavní třída 81, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok). Vhodné i pro absolventy.

Co Vás čeká na začátku?

První týdny se Vám bude věnovat tým školitelů a i Vy sami se budete hodně učit. Dostanete podporu jak v produktové oblasti (životní i neživotní pojištění), tak v obchodních a jiných dovednostech. Seznámíte se s kolegy a chodem poboček v Chebu a okolí. Po zkušební době už od Vás očekáváme samostatnost a obchodní přínos.

Co bude Vaším úkolem po zkušební době?

Ve spolupráci s kolegy na přepážkách budete zvát klienty ČSOB na obchodní schůzky pro oblast pojištění. Z portfolia klientů si sami pozvete další zákazníky na schůzky a budete si budovat vlastní portfolio klientů. Pomůžete kolegům na pobočkách se složitějšími obchodními případy a prodejem jednodušších pojišťovacích produktů. Do roka budete specialistou a zkušeným obchodníkem v oblasti pojištění.

Jakou potřebujete kvalifikaci?

Požadujeme min. SŠ vzdělání s maturitou, obchodní zkušenost ideálně v oblasti pojištění. Ostatní Vás naučíme, důležitá je pro nás Vaše chuť a motivace!

Co Vám nabídneme my?

Nabízíme Vám jistotu pravidelného příjmu ve formě základní mzdy a měsíčního bonusového systému, pracovní smlouvu, budete pracovat v příjemném a moderním pracovním prostředí, pro své zaměstnance pořádáme společenské a sportovní akce (např. celobankovní sportovní hry).
Naše benefity jdou za obvyklý standard (5 týdnů dovolené, příspěvky na stravu, pojištění a penzi). Navíc poskytujeme cafeterii nastavenou na míru, 3 dny zdravotního volna, mimořádně výhodné zaměstnanecké invest