Van Tien Dang

prodavač(ka)

Odeslat

Pracovní náplň
Prodavač(ka)- vzdělání základní. Podmínkou je znalost vietnamského jazyka. Pracoviště Náměstí 72, Vyšší Brod. Prac.poměr na dobu neurčitou, prac.doba dvousměnná, úvazek plný. Mzda 14.900,- Kč Nástup dle dohody. Kontakt mobil 773 516 668 p.Tien Dang Van. Ověřeno 29.10.2018.
Volné místo prodavač(ka) pro lokalitu Vyšší Brod.

Nabízíme
Nástup možný od: 18. 04. 2016
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: prodavač(ka)

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Van Tien Dang
Ulice: Náměstí 72
Město: Vyšší Brod
PSČ: 382 73

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Tien Van Dang
Telefon: +420 720 178 888

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Van Tien Dang