Expedient

Pracovní místo ( Expedient ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
manuální zručnost, flexibilita,
osobní pohovory denně mezi 14 -15 hodinou
naturální výhody, sleva na nákup
podnikové stravování,
zvláštní prémie
Volné místo expedient pro lokalitu Sušice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Doprava a logistika
Státní, veřejná správa

Další volná místa

Expedient/ka Pracoviště: Ostrava - Martinov V případě zájmu pište na e-mail. Nechodit osobně (nevystavovat doporučenky). Požadavky: Platný průkaz na VZV, v případě propadlého průkazu, zajišťujeme obnovení v rámci školení, možnost nastoupit také pouze s platným ...
Mlékárna Kunín a.s. Ostrava, Inzerováno před 3 dny

EXPEDIENTI V MASNÉM PRŮMYSLU - NOČNÍ SMĚNA Nástup ihned. Návštěvu předem domluvit na tel.: 777 713 832, 582 373 219 (Ing. Jan Kočíb, Irena Pešáková). Bližší informace na místě při osobním pohovoru s vedoucím daného provozu, včetně prohlídky pracoviště. Náplň práce: vychystávání masa do ...
MAKOVEC a.s. Kostelec na Hané, Inzerováno před 7 dny

Expedient pro nakládku ***VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ*** Výběrové řízení proběhne dne 11.12.2017 od 9,00 hodin v prostorách ÚP ČR, Kontaktní pracoviště Slavkov u Brna, Koláčkovo náměstí 727, 684 01 Slavkov u Brna. Požadavky: vzdělání nižší střední, fyzická zdatnost, samostatnost, ...
FenStar s.r.o. Hodějice, Inzerováno déle jak týden