Plánovač výroby

  • Velemyšleves

Pracovní místo ( Plánovač výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: PZ Triangle, Minice 61
Náplň práce:
- plánování/kontrola výrobního procesu na základě EDI odvolávek
- plánování/kontrola výrobních kapacit
- zabezpečení včasných dodávek materiálu pro potřeby výroby
- sledování plnění výrobních termínů
- navrhování opatření k efektivnějšímu využití zdrojů
- analýza výrobních prostojů
- úzká spolupráce s ostatními odděleními

Požadujeme:
- dokončené SŠ vzdělání
- předchozí praxe alespoň 3 roky na obdobné pozici v automotive industry
- zkušenost s plánováním výroby
- znalost anglického jazyka v písemné i mluvené formě
- IT schopnosti - Microsoft Excel, SAP výhodou
- analytické myšlení
- organizační schopnosti
- samostatnost
- flexibilita
Nabízíme:
- zajímavé platové ohodnocení
- možnost dalšího vzdělávání (jazykové kurzy, odborné kurzy)
- dotované stravné, další firemní benefity po zkušební době
Životopisy zasílejte na email: kariera@cz.gestamp.com
Volné místo plánovač výroby pro lokalitu Velemyšleves.