Správce řízené dokumentace a auditor

  • Velemyšleves

Pracovní místo ( Správce řízené dokumentace a auditor ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

míto výkonu práce: Průmyslová zóna Triangle
Náplň práce:
- aktualizace a rozvoj interních postupů, formulářů a pokynů
- sledování a řízení dokumentů uvnitř informačního systému
- plánování a příprava interních i externích auditů
- příprava a odevzdávání akčních plánů a plánů navrhovaných zlepšení sestavených na základě výstupu z auditů

Požadujeme:
- zkušenosti s prováděním auditů a řízením dokumentů uvnitř informačního systému
- znalost směrnice TS16949 a její provázanosti s informačními systémy
- komunikativní znalost anglického jazyka

Nabízíme:
- zajímavé platové ohodnocení
- možnost dalšího vzdělávání (jazykové kurzy, odborné kurzy)
- dotované stravné, další firemní benefity po zkušební době, firemní akce
kontakt:e-mail: kariera@cz.gestamp.com
Volné místo správce řízené dokumentace a auditor pro lokalitu Velemyšleves.