Česká pojišťovna a.s. Specialisté v oblasti pojistné matematiky

Specialisté v oblasti pojistné matematiky

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Spálená č.p. 75/16, Nové Město, 110 00 Praha 1
Kontaktní osoba: Tůmová Martina, tel.: 725 431 827, e-mail: martina.tumova@generali.com, Zájemci s doporučenkou nechť sjednají termín shcůzky telefonicky. Místem je sídlo zaměstnavatele.
Požadavky: znalost ruského jazyka na úrovni rodilého mluvčího. VS vzdělání v oboru pojistná/finanční matematika.
Volné místo specialisté v oblasti pojistné matematiky pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 07. 2016
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Specialisté v oblasti pojistné matematiky

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Praha
Obor: Ekonomika a finance, Věda a výzkum
Pozici nabízí: Česká pojišťovna a.s.
Ulice: Spálená 75
Město: Praha
PSČ: 110 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Martina Tůmová
E-mail: Martina Tůmová
Telefon: +420 725 431 827

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Česká pojišťovna a.s.