konstruktér výpočtář (FEM)

  • Louny

Pracovní místo ( konstruktér výpočtář (FEM) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Husova 402 Louny
Náplň práce:
vývoj a konstrukce nových železničních vagónů, případně jejich přestaveb
příprava a zpracování návrhů konstrukcí technologických zařízení
zpracovánání pevnostních výpočtů analýzou FEM vypracování příslušné technické dokumentace a podkladů potřebných k homologaci výrobků
Požadujeme:
vysokoškolské vzdělání technického směru (strojní, dopravní fakulta)
znalost technického kreslení (konstruování ve 2D, 3D SolidWorks)
znalost základů pevnostních analýz
časová flexibilita, spolehlivost, samostatnost

příspěvek na stravování a další benefity
motivující mzdové ohodnocení, prémie, příplatky
jistotu zaměstnání ve stabilní společnosti

kontakt: email: hana.krepcikova@legios.eu
Volné místo konstruktér výpočtář (fem) pro lokalitu Louny.