Senior nákupčí

  • Louny

Pracovní místo ( Senior nákupčí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Husova 402 Louny
Profil pozice:
zodpovědnost za výběr dodavatelů svěřených komodit
zodpovědnost za sjednané podmínky s dodavateli
zodpovědnost za tvorbu úspor na nákupu svěřených komodit
příprava a realizace výběrových řízení
vedení obchodních jednání s dodavateli, příprava rámcových smluv, uzavírání cenových dohod
spolupráce s útvarem vývoje a obchodníky na nových projektech
reporting a správa dat ve firemním informačním systému a MS Excel
Požadujeme:
min. 2 roky praxe v oblasti komoditního nákupu, optimálně v oboru strojírenství
VŠ/SŠ vzdělání technického směru
komunikativní znalost AJ (referenční úroveň min. B2), NJ výhodou
uživatelskou znalost PC - MS Office
velmi dobré vyjednávací a komunikační dovednosti,
vysoké pracovní nasazení, organizační schopnosti, samostatnost
ŘP sk.B
příspěvek na stravování a další benefity
motivující mzdové ohodnocení, prémie, příplatky
jistotu zaměstnání ve stabilní společnosti

kontakt tel.: 606024722, e-mail: ales.zajic@legios.eu
Volné místo senior nákupčí pro lokalitu Louny.