Odborní prodejci velkoobchodu

  • Karviná

Pracovní místo ( Odborní prodejci velkoobchodu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zodpovědnost, tah na branku, samostatnost - tři základní znaky ideálního kandidáta, který se může stát součástí stabilní a prosperující společnosti, jež nabízí jistotu zaměstnání a rozvoj kariéry!
Společnost Ptáček-velkoobchod, a.s. s předním postavením na trhu v oblasti topení - plyn - voda - inženýrské sítě a koupelny hledá pro posílení týmu nového kolegu/kolegyni na pozici Odborný prodejce velkoobchodu.
JAKÁ BUDE VAŠE NÁPLŇ PRÁCE?
Přímý prodej zboží zákazníkům velkoobchodu (instalatér-centrum)
Příjem poptávek, objednávek
Zpracování nabídek, konzultační činnost
Smluvní uzavření obchodního případu, fakturace
Spolupráce s obchodními zástupci a dalšími kolegy na pobočce
NAŠE OČEKÁVÁNÍ?
Vzdělání technického směru (TZB - velkou výhodou)
Praxi na obdobné pozici: voda, topení, plyn - vítáme!
Zkušenosti s informačním systémem typu Navision, SAP - výhodou
ŘP sk. B
Odpovědnost, orientaci na zákazníka, loajalita
CO VÁM NABÍZÍME?
Stabilní zaměstnání v prosperující společnosti
Zaškolení zkušenými kolegy z oboru
Motivující finanční ohodnocení
Příspěvek na stravování
Možnost pracovního postupu
Ihned pracovní poměr na dobu neurčitou
Zaměstanencké výhody: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/Příspěvek na stravování

Zaujala Vás naše pozice, zajímá Vác víc? Pak neváhejte a pošlete nám CV s motivačním dopisem na dalibor.vicher@ptacek.cz
Volné místo odborní prodejci velkoobchodu pro lokalitu Karviná.