ELEKTROMECHANIK VÝTAHŮ A ZDVIHACÍCH ZAŘÍZENÍ

  • Liberec

Pracovní místo ( ELEKTROMECHANIK VÝTAHŮ A ZDVIHACÍCH ZAŘÍZENÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- SOU/ÚSO v oboru mechanik zdvihacích zařízení-výtahář nebo elektrotechnického směru (možno i absolvent)
- Provádění veškerých druhů oprav výtahů a jiné servisní práce
- Řidičský průkaz sk. B
- Platná vyhláška 50/78 Sb. §6 (lze po doložení praxe zprostředkovat)
- Praxe v oblasti elektro nutná
- Výkon práce převážně Mladá Boleslav, Kolín
- Samostatnost, pečlivost
- Fyzická zdatnost, práce ve výškách
- Komunikace s provozovateli výtahů
- Příjemné vystupování před zákazníky
- Ochota v případě potřeby práce přesčas, pohotovostní služby
Nabízíme:
- zázemí prosperující české firmy
- perspektivní a stabilní zaměstnání
- nástup možný ihned
- mzda dle dohody a délky praxe
- profesní růst
- běžné zaměstnanecké benefity (vstupenky na hokej. utkání, sport. víkend atd.)
V případě zájmu zašlete životopis e-mailem
Volné místo elektromechanik výtahů a zdvihacích zařízení pro lokalitu Liberec.