TECHNIK - KONSTRUKTÉR VÝTAHOVÉ TECHNIKY

  • Liberec

Pracovní místo ( TECHNIK - KONSTRUKTÉR VÝTAHOVÉ TECHNIKY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis pracovní náplně:
- návrh, konstrukce technologie výtahů a zdvihacích zařízení
- tvorba výkresové dokumentace - 2D AutoCAD, 3D SolidWorks
- specifikace a předepisování komponent k nákupu
- zaměřování stavební připravenosti pro návrh a tvorbu dokumentace
- spolupráce se staveb. projektanty
- spolupráce s dalšími odděleními firmy (obchod, výroba, montáž)
Požadujeme:
- USO/VŠ vzdělání - obor strojírenství nebo mechatronika
- praxe v konstrukci stroj. podniku - min. 2 roky
- znalost 2D autoCAD, 3D SolidWorks nebo jiné 3D
- znalost AJ výhodou
- samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, ŘP sk. B
Nabízíme:
- zázemí prosperující české firmy
- perspektivní a stabilní zaměstnání
- mzda dle dohody a délky praxe
- profesní růst
- běžné zaměstnanecké benefity
V případě zájmu zašlete životopis e-mailem
Volné místo technik - konstruktér výtahové techniky pro lokalitu Liberec.