Obchodník s řezivem a dřevařskými výrobky

  • Čáslav

Pracovní místo ( Obchodník s řezivem a dřevařskými výrobky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme: SŠ nebo VŠ vzdělání, výborná znalost NJ, znalost AJ výhodou, obchodní dovednosti, ochotu cestovat, řidičský průkaz sk. B, praxe v dřevařském oboru výhodou, není však podmínkou
Nabízíme: zajímavou práci se zákazníky v tuzemsku i zahraničí, pracovní poměr na dobu neurčitou, atraktivní finanční ohodnocení, služební vůz, mobilní telefon, notebook, týden dovolené navíc
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!!!!
Volné místo obchodník s řezivem a dřevařskými výrobky pro lokalitu Čáslav.