Zlínstav, a. s.

Zedník

Odeslat

Pracovní náplň

Volné místo pro zedník lokalitu Zlín.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Zedník

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: Zlínstav, a. s.
Ulice: Bartošova 5532
Město: Zlín
PSČ: 760 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Alena Zámečníčková
E-mail: zamecnickova@zlinstav.com
Telefon: +420 577 770 038

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Zlínstav, a. s.