VÝVOJÁŘ MOBILNÍCH APLIKACÍ

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( VÝVOJÁŘ MOBILNÍCH APLIKACÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: POUZE e-mailem.
Pracovní náplň:
vývoj aplikací a systémů pro Android, iOS a Windows Mobile
Požadujeme:
SŠ nebo VŠ vzdělání technického zaměření (preferovaný obor informatika)
Znalost vývoje SW v některých z následujících technologií
- Java, Android studio
- C#, Xamarin
Orientace v prostředí SQL databází
znalost Git, SVN nebo jiného systému pro správu verzí
samostatnost
Nabízíme:
HPP ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti
platové ohodnocení odpovídající výkonu
možnost profesního růstu
možnost práce z domova
příjemné pracovní prostředí
benefitní program

Parametry:
Datum nástupu: ihned
Směnnost: pružná pracovní doba
Požadované minimální vzdělání: SŠ
Práce na HPP, plný úvazek
Výše mzdy: od 30 tis. Kč

Životopis prosím zasílejte na adresu kariera@smart-software.cz
Volné místo vývojář mobilních aplikací pro lokalitu Karlovy Vary.