Montér TZB - instalatér/ topenář

  • Nový Malín

Pracovní místo ( Montér TZB - instalatér/ topenář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro nově vznikající pracoviště - zaměstnavatel není na adrese pracoviště k zastižení!! První kontakt telefonicky nebo e-mailem.
Vhodné i pro absolventy.
NÁPLŇ PRÁCE:
a) montáž topných systémů a zdrojů tepla (kotle, kotelny, tepelná čerpadla)
b) montáž plynových zařízení
c) montáž zdravotně technických instalací (voda, kanalizace)

POŽADAVKY:
- vyučen, ukončené SOU - obor instalatér, topenář nebo případně zámečník s praxí v oboru TZB
- manuální zručnost a technické myšlení
- schopnost čtení a orientace ve výkresové dokumentaci
- řidičský průkaz skupiny B
- výhodou svářecí průkaz
- odpovědnost, pečlivost, samostatnost a spolehlivost, pozitivní myšlení a přístup k zákazníkům,
- flexibilita, ochota vyjíždět na montáže po celé ČR
- trestní bezúhonnost

NABÍZÍME:
- zázemí stabilní společnosti
- dlouhodobou pracovní perspektivu
- samostatnou a odpovědnou pozici
- dobré platové podmínky v závislosti na samostatnosti, výkonnosti a délky praxe (základní měsíční mzda + osobní hodnocení dle kvality a množství vykonané práce)
- možnost dalšího vzdělávání, profesní školení
- příspěvek na stravné (stravenky / diety) ,
Nástup dohodou, možný ihned
Pracovní doba: 8-16 hod.
Kontakt: telefonicky v pracovních dnech 9:00 - 16:00 hod., nebo e-mailem.
Volné místo montér tzb - instalatér/ topenář pro lokalitu Nový Malín.