Tran Viet Hung

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Odeslat

Pracovní náplň
z:13.4.2016, a:22.3.2017
místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu,

praxe 2 roky ve vietnamské kuchyni; kontakt emailem - Honglienluong@seznam.cz.
Volné místo kuchaři (kromě šéfkuchařů) pro lokalitu Suchdol nad Odrou.

Nabízíme
Nástup možný od: 22. 03. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: Tran Viet Hung
Ulice: Komenského 315
Město: Suchdol nad Odrou
PSČ: 742 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Honglienluong@seznam.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Tran Viet Hung